To ludzie tworzą zmiany! Książka dla samorządów o COVID-19 już w lipcu!


W piątek 5 czerwca oficjalnie ogłosiliśmy koniec pandemii. Wróciliśmy do spotkań w gronie przyjaciół z firmy z nową siłą, nową motywacją, stęsknieni za sobą i za rozmowami z samorządowcami.

Będąc zamknięci w domach nie próżnowaliśmy: przygotowaliśmy specjalny program wsparcia płynności dla samorządów, bo wiemy, że samorządy właśnie tego będą najbardziej potrzebować. W ciągu miesiąca wydana zostanie książka: Wpływ kryzysu COVID-19 na finanse JST – jak praktycznie uratować je przed zapaścią, dotycząca sposobów na poradzenie sobie przez JST z obecną sytuacją, ze spadkami dochodów i niepewnością co dalej.

Prześlemy tą książkę wydaną we współpracy z wydawnictwem Municipium (wydawcą “Wspólnoty”) do wszystkich samorządów w Polsce. Bezpłatnie! Po to by każdy miał szanse przetrwać i się dalej rozwijać!

W Aesco udało się zgromadzić wokół misji niesamowitych ludzi, którzy wiedząc, że nasza praca ma ogromny sens i znaczenie, dokonują rzeczy niemożliwych, a od czasu do czasu nawet cudów. To jest nasza wielka siła i obiecujemy, że będziemy ją tylko wzmacniać!

Mariusz Gołaszewski

Przeczytaj jeszcze:
Szybki kontakt
Masz pytania? Nasi eskperci pomogą uzyskać odpowiedzi.
Napisz do nas
Możesz też do nas zadzwonić pod numer: 22 213 81 60
Warszawa

Aesco Group Sp. z o.o.
ul. Żelazna 67/77
00-871 Warszawa.

NIP 5252515781.
KRS: 0000395738.
REGON: 145164953.
Kapitał wpłacony: 400 000 zł

Prawa

Polityka prywatności

@ 2024, Aesco Group
Wszelkie prawa zastrzeżone
Design by: CentroPolis