Start projektu Mała Ojczyzna Wielkie Zmiany pod mecenatem Aesco


Jesteśmy dumni z tego jak rozwijają się lokalne inicjatywy w Polsce. Dlatego w styczniu 2020 wystartował długo przez nas przygotowywany projekt Mała Ojczyzna Wielkie Zmiany. Chcemy w atrakcyjnej formie filmowej pokazywać pozytywnie ewolucje i rewolucje, jakie zadziały się i dzieją się w samorządach, miastach i wsiach, z którymi współpracuje Aesco Group.

Jako Aesco Group od lat pracujemy z lokalnymi liderami, żeby mogli działać jak najskuteczniej, budując lepszą przyszłość swojego miasta czy gminy. Codziennie wspieramy wielkie zmiany w małych ojczyznach, wiemy i wierzymy mocno, że najlepsze decyzje powstają blisko ludzi. Chcemy o tym opowiadać w formie filmów i zdjęć na kanałach w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook i innych).

Dlatego też powstał projekt Mała Ojczyzna Wielkie Zmiany. Zależy nam, aby w formie dynamicznego, nowoczesnego filmu przekazać to, co zmieniło się przez lata w małych i dużych miastach i gminach. Film ma być nowoczesną wizytówką pokazywanego miejsca tak, żeby docierał do młodych ludzi oraz był również inspiracją dla dojrzałego pokolenia.

Naszym celem jest, aby mieszkańcy oglądając film czuli dumę ze swojej Małej Ojczyzny oraz aby widzom z innych miejsc Polski i świata dany region kojarzył się pozytywnie, żeby chcieli do tego miejsca przyjechać. Chcemy promować najpiękniejsze miejsca i inwestycje w Polsce i za granicą.

Pierwsze efekty spodziewane są już w marcu. Na pewno będziemy informować.

Przeczytaj jeszcze:
Szybki kontakt
Masz pytania? Nasi eskperci pomogą uzyskać odpowiedzi.
Napisz do nas
Możesz też do nas zadzwonić pod numer: 22 213 81 60
Warszawa

Aesco Group Sp. z o.o.
ul. Żelazna 67/77
00-871 Warszawa.

NIP 5252515781.
KRS: 0000395738.
REGON: 145164953.
Kapitał wpłacony: 400 000 zł

Prawa

Polityka prywatności

@ 2024, Aesco Group
Wszelkie prawa zastrzeżone
Design by: CentroPolis